SİZİ ARAYALIM!

Formu doldurun, size hemen ulaşalım.
GenLab İlaçlama
Hakkımızda | Malatya GenLab İlaçlama - Haşere İlaçlama - Profesyonel İlaçlama - GenLab İlaçlama

Hakkımızda

Firmamız 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Malatya merkezli firmamız komşu illere de hizmet vermektedir. Kimyasal, Medikal, Laboratuvar Cihazları ile başlayan firmamız aldığı Biyosidal Ürün Uygulama Belgesi ve MASKİ Su Deposu temiliği yetki belgesi ile hizmet alanlarını genişleterek devam etmektedir.

İnanmak istemesek de haşereler ne yazık ki evlerimizde, iş yerlerimizde, okul ve hastanelerde, park ve bahçelerde, fabrika ve dükkânlarda gece gündüz ortam bulmaya çalışmaktadırlar. Ev ve iş yerlerini hatta gemi gibi deniz araçlarını basan haşere sorununuzda kurumsal ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet için hem kalifiye personel yetiştirmekte, hem de Avrupa standartlarında bir ilaçlama firması olarak kaliteli malzemeyle sizlere destek olmaktayız.

Uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz sayesinde en küçük alanlardan büyük sahalara kadar her türlü bölgede ve noktada kurumsal ilaçlama hizmeti gerçekleştirerek sektörde lider konuma gelmiş bulunmaktayız. Bireysel olarak yeterli gelmeyen ilaçlama ihtiyaçlarında sizlere tam donanımla ulaşmakta ve elimizdeki yüksek teknolojiyi kullanmaktayız. Bununla birlikte her tür haşereye karşı ayrı ilaçlama yöntemleri uygulayarak haşere türlerini başarıyla bertaraf etmekteyiz. Sizlere etkin ilaçlama yöntemlerimizle hem paradan, hem de zamandan tasarruf ettirmekteyiz. Haftanın 7 gün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Böcek, haşere ve fare gibi rahatsız edici türler, önlem alınmadığında kolayca üremeye ve çoğalmaya elverişlidirler. Bu gibi tatsız ve sağlık sorunlarına yol açan durumları önlemek için tek başınıza mücadele etmek yerine kurumsal ilaçlama hizmeti olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Salgın hastalıklara yol açmamak için, insan ve çevre sağlığını korumak ve sağlıklı bir yaşam kalitesine kavuşmanız için sizlere profesyonel böcek ilaçlama hizmeti veriyor ve bu hizmeti ekonomik bir fiyat çerçevesi içinde gerçekleştiriyoruz.